Špecializácia

Pomôžeme Vám predísť uzavretiu nevýhodnej zmluvy. Hoďte starosti so zmluvami na nás. Naše profesionálne služby Vaša spokojnosť.

Poradenstvo pri predaji a kúpe

Potrebujete sa poradiť pri kúpe či prenájme nehnuteľnosti? Aj, keď Vám s prevodom pomáha realitná kancelária, neznamená to, že uzatvorená zmluva bude bezchytná a zohľadní Vaše požiadavky a potreby. Dôvodom je práve fakt, že cieľom mnohých realitných kancelárií je uzatvoriť obchod a získať dohodnutú províziu. Primárnym cieľom by, ale malo byť uzatvorenie tzv. win-win obchodu. A práve to je našim cieľom. Chceme Vám objektívne poradiť a upozorniť Vás, načo si treba dať pozor či už pri predaji, kúpe alebo samotnom prenájme nehnuteľnosti. Komplexne zhodnotíme všetky aspekty (technické, trhové, právne...), ktoré môžu mať vplyv na cenu alebo aj samotný priebeh obchodných rokovaní. Obrátiť sa môžete na nás ak chcete uzatvoriť: kúpnopredajnú zmluvu, nájomnú zmluvu, rezervačnú zmluvu, zámennú zmluvu, ako aj pri iných transakciách týkajúcich sa nehnuteľností. Naše služby, ktoré poskytujeme, sú nestranné.

Realitné poradenstvo

Realitné poradenstvo je pre niekoho neznámy pojem, avšak ak si uvedomíme, že transakcie týkajúce sa nehnuteľností sú za päť a viac miestne sumy, sú takéto služby viac ako vítané. V zahraničí sa realitné poradenstvo už stalo bežnou praxou. Využiť odborné právne posúdenie zmlúv Vám odporúčame aj pri dojednávaní prenájmov kancelárií, skladov alebo obchodných priestorov. Či už ste podnikateľ alebo fyzická osoba, náš tím Vám ochotne a profesionálne poradí načo si treba dať pozor, alebo Vás prevedie celým procesom dojednania zmlúv až po ich finálne podpísanie. Kúpnopredajná zmluva, rezervačná zmluva, nájomná zmluva, zmluva o nájme nebytových priestorov a mnohé ďalšie môžu byť nami odborne a rýchlo skontrolované a Vy budete mať istotu, že v prípade problémov nezostanete zaskočení.

Podnikateľské poradenstvo

Podnikanie v dnešnej rýchlo sa meniacej dobe často prináša rôzne situácie, kedy je nutné robiť ťažké a zložité rozhodnutia. Pre podporu a rozvoj Vášho podnikania Vám ponúkame naše služby právneho poradenstva. Naše služby môžete využiť pri komunikácií so štátnou správou alebo s Vašimi obchodnými partnermi. Predmetom konzultácií môžu byť: pracovnoprávna zmluva, zmluva o spolupráci, zmluva o dielo, nájomná zmluva, kúpnopredajná zmluva a mnohé ďalšie, ktorých uzatvorenie je nevyhnutné pre riadne podnikanie. S nami sa už nemusíte báť robiť každodenné alebo aj zásadné obchodné rozhodnutia.